Liefdadigheidsveiling “CIAPA LA MOTO con IL SIC”

Op 9 september in MotoSplash MILAAN

Liefdadigheidsveiling “CIAPA LA MOTO con IL SIC”Liefdadigheidsveiling “CIAPA LA MOTO con IL SIC”

Op 9 september wordt deze gehouden op het terrein van MotoSplash Milanoliefdadigheidsveiling voor de Simoncelli Foundation (enkele van haar vertegenwoordigers zullen tijdens de avond aanwezig zijn), waar memorabilia, historische stukken, gadgets enzovoort zullen worden geveild, allemaal gesigneerd en afkomstig uit de prachtige racewereld. Elk stuk wordt geveild met de hulp van Paolone Beltramo. Tijdens de avond zullen ze dat zijn enkele renners van het wereldkampioenschap waren aanwezig, As Lorenzo Zanetti (World Supersport met de Honda CBR600RR van het Pata Honda World Supersport team), Stefan Bonetti (de snelste Italiaan op de Turist Trophy) en een verrassende gast (of misschien meer dan één).. Tenslotte staat er één op de planning loterij waarbij 2 PADDOK TICKETS voor de GP te winnen zijn op zondag 14 februari om Misano Adriatico (racebaan Marco Simoncelli) en vele andere gadgets aangeboden door bedrijven die vrienden zijn van Marco.

L'appuntamento è per DINSDAG 9 SEPTEMBER, aanvang 20 uur.
De vereniging Ciapa la Moto is gevestigd in Milaan binnen via Gardone 22.
Om binnen te komen moet je lid zijn (kosten 5 euro, waarmee je ook het hele jaar door recht hebt op toegang tot het pand, evenals kortingen en voordelen bij partnerbedrijven).
Binnen is er gratis parkeergelegenheid voor motoren.

Motorionline.com is geselecteerd door de nieuwe dienst Google Nieuws,
als u altijd op de hoogte wilt blijven van ons nieuws
Volg ons hier

Laat een reactie achter

Il tuo indirizzo email non Sarà pubblicato. Verplichte velden zijn gemarkeerd *

Gerelateerde artikelen